Produkty

Wkłady barkowe, poduszki barkowe, wypełnienia kuli rękawa z włókniny oraz pianki. Proste profilowane, reglanowe, softy, Igłowane lub fastrygowane.

Fiberi bark

To wkłady barkowe do marynarek męskich i żakietów damskich oraz piankowe nakładki na wieszaki.

Wkładki piankowe pokryte dzianiną, do stosowania w biustonoszach push-up, sukniach ślubnych i gorsetach. Biały, beżowy i czarny kolor pokrycia.

Fiberi bra

To szeroka gama wkładek do biustonoszy push-up, sukien ślubnych oraz innych zastosowań w branży modowej i gorseciarskiej.

Dyski, krążki doniczkowe z włókniny przeciw chwastom, do stosowania w szkółkarstwie i ogrodnictwie

Fiberi garden

To rozwiązania wspierające branżę ogrodniczą, między innymi krążki oraz dyski do doniczek przeciwdziałające powstawaniu chwastów.

Filtry w każdym rozmiarze do drukarek i ploterów typu Epson, Canon, Fuji czy Brother

Fiberi Filtr Print

To wymienny wkład do pojemników zrzutowych stosowanych w drukarkach do zdjęć, wielkoformatowych i ploterach różnego typu.

Filtry do wentylatorów typu MAICO

Fiberi Filtr Home

To filtry z włókniny filtracyjnej o optymalnych parametrach ograniczających dostęp pyłów i zanieczyszczeń do domów i mieszkań.

Fiberi sept

To asortyment dla branży kosmetycznej i SPA w tym paski do depilacji, łapcie jednorazowe, japonki, ręczniki jednorazowe.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty

Nie tylko standardowe rozwiązania

W efektywny i innowacyjny sposób zaspokajamy potrzeby firm oraz indywidualnych klientów pod względem jakości i wartości w zakresie indywidualnych produktów z włóknin i pianek. Obok typowych wzorów realizujemy indywidualne zamówienia. Są to między innymi wypełnienia z pianki do odzieży sportowej np. bramkarzy piłkarskich.

Skontaktuj się z nami